Новини світу. 2 грудня. Лідер “Аль-Каїди” зажадав звільнення всіх заарештованих талібів в обмін на викраденого в Пакистані 70-річного громадянина США.

"Аль-Каїда" хоче звільнити пакестанців

Терористична мережа “Аль-Каїда” заявила, що утримує в полоні 70-річного американця Уоррена Вайнштейна, викраденого в місті Лахор в Пакистані три місяці тому.

У відеозверненні лідера “Аль-Каїди” Аймана аль-Завахірі йдеться, що Вайнштейна відпустять на волю в обмін на припинення американських авіаударів у Пакистані та Афганістані та “звільнення арештованих талібів по всьому світі, зокрема й тих, кого звинувачують в організації нападів на США 11 вересня”.

Уоррен Вайнштейн в минулому працював у державному Агентстві США з надання міжнародної гуманітарної допомоги (USAID). Протягом останніх п’яти років він живе в Пакистані, де представляє інтереси американської компанії JE Austin Associates, яка консультує уряд і ділові кола Пакистану.

Він жив в основному в Ісламабаді, але часто приїжджав в Лахор. На сайті компанії його називають “експертом в галузі міжнародного розвитку з 25-річним досвідом”.

Уоррен Вайнштейн був викрадений 13 серпня цього року. Повідомляється, що вночі в його будинок увірвалися вісім озброєних людей і відвезли його в невідомому напрямку.

Через 12 днів після викрадення поліція заявила, що Вайнштейн звільнений, але незабаром спростувала власну заяву. У середині листопада влада Пакистану визнала, що не має даних про його долю.

Держдепартамент США повідомив, що веде роботу зі звільнення експерта спільно з владою Пакистану.

Джерело ВВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.