Новини України. 21 грудня. Консул українського посольства в Білорусі прибув в білоруське село Беки, де знаходяться активістки руху FEMEN.

Зниклі активістки FEMEN знайшлись у білоруській міліції

Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ Олександр Дикусаров.

“Наш дипломат вже зустрівся з трьома громадянками України, у них немає жодних скарг на здоров’я, почувають себе задовільно”, – сказав прес-секретар МЗС.

За його інформацією, на даний момент дівчата перебувають з консулом в районному відділі міліції для встановлення їх особи.

“Вони висловили бажання повернутися в Україну, тому консул зараз перебуває з ними, надає максимальну допомогу, вирішує питання якнайшвидшого повернення на батьківщину”, – повідомив Дікусаров.

Він також додав, що міліціонери райвідділу міліції не мають жодних претензій до українських дівчат.

Нагадаємо, під час акції FEMEN, що проходила біля центрального входу в главк КДБ Республіки Білорусь, були затримані усі присутні журналісти, включаючи Кітті Грін. Активісткам Інні Шевченко, Оксані Шачко і Олександрі Нємчиновій вдалося втекти з місця проведення протесту.

Після акції зв’язок з дівчатами пропав. Пізніше одна з активісток Кітті Грін вийшла на зв’язок із Вільнюса. Троє інших дівчат знайшлися 20 грудня в одному з сіл Гомельської області.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.