Новини України. 28 грудня. Група ЕСТА, яка входить до складу компанії СКМ Ріната Ахметова, приступила до останнього етапу розробки концепції реконструкції київського ЦУМу.

Компанія Ахметова "взялася" за ЦУМ

Під час реконструкції торгові площі ЦУМу будуть розширені за рахунок більш раціонального використання території внутрішнього дворa, інформують в компанії.

Фасад ЦУМу буде збережений в незмінному вигляді.

ЦУМ є знаковим об’єктом як для Києва, так і України в цілому, тому для нас було дуже важливо зберегти цю спадщину і повернути універмагу його колишній престиж і славу. Для розробки нової концепції ЦУМу залучені консультанти світового масштабу”, – каже Максим Громадцов, інвестиційний директор компанії ЕСТА Холдинг – керуючої компанії Групи ЕСТА.

Проектування реконструкції внутрішньої частини доручено відомому англійському архітектурному бюро Benoy, яке тісно співпрацює з провідними київськими архітекторами.

“Ми впевнені, що міжнародний досвід, сучасні технології і вичерпне знання місцевого середовища дозволять розробити проект, яким зможуть пишатися всі кияни” – сказав Громадцов.

ЦУМ залишиться універмагом і збереже свою історичну назву. Новий фірмовий стиль ЦУМу зараз розробляє міжнародне брендингове агентствo Landor.

Початок реконструкції ЦУМу заплановано на лютий 2012 року – після закінчення терміну договорів з орендарями. Концепцію нового ЦУМу презентують громадськості наприкінці січня, після остаточного затвердження.

Нагадаємо, що рік тому Київський ЦУМ перейшов під контроль групи Ахметова.

Компанія ЕСТА Холдинг – керуюча Компанія Групи ЕСТА – належить холдингу нерухомості Групи СКМ. ЕСТА Холдинг виступає як інвестор і девелопер, а також здійснює стратегічне управління об’єктами комерційної, готельної та житлової нерухомості.

До Групи входять готелі Донбас Палас, Опера (Київ), Київ (Донецьк), логістичний комплекс у Дніпропетровську, а також низка проектів на стадії реалізації (багатофункціональний комплекс Пушкінський (Донецьк), багатофункціональний комплекс на вул. Фролівській (Київ), багатофункціональний комплекс на Московській площі (м. Київ) та ін.) Крім того, Група є співвласником бізнес-центру Леонардо (Київ). ТОВ Еста Холдинг – на 100% входить до Групи СКМ.

Центральний Універмаг (м. Київ) відкритий в 1938 році. Будівля загальною площею більше 21,5 тис. м. кв. розташована на перетині вул. Хрещатик та Богдана Хмельницького, безпосередньо примикаючи до будинку Київської міської адміністрації.

За матеріалами Корреспондент.biz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.