Новини України. 15 грудня. Адвокат Миколи Мельниченка Павло Сичов заявляє, що він боротиметься далі проти екс-президента Леоніда Кучми у судах.

Кучма має важелі впливу на нинішню владу і судову систему - Сичов

Про це він заявив, коментуючи рішення Печерського райсуду Києва, який 14 грудня закрив постанову про порушення справи проти Кучми за обвинуваченням у причетності до вбивства Георгія Гонгадзе.

“Я підозрюю, що ця ухвала йшла з Банкової. Риба гниє з голови. Кучма, попри все, має важелі впливу на нинішню владу і судову систему”, – заявив Сичов.

“Печерський суд, окрім усього іншого, дав оцінку плівкам Мельниченка, яку, насправді, має давати суд першої інстанції в ході розгляду справи посутньо”, – наголосив адвокат.

“Але ми боротимемося далі. Епізод Гонгадзе і Подольського – це не єдиний епізод злочинів Кучми”, – заявив він.

За словами Сичова, “усі сторони, які були проти скарги адвокатів Кучми, в цьому судовому процесі були позбавлені своїх прав”.

“Потерпілому не дали можливості ознайомитися з матеріалами справи – час на ознайомлення суддя категорично відмовилася надати, не було вручено копії скарги… У ході вже самого судового процесу було вирішено дати копію скарги, проте її не було завірено. Чи відповідає вона взагалі тексту скарги, невідомо”, – сказав він.

Те, що Печерський райсуд Києва, розглядаючи скаргу захисту Кучми, не повинен був давати оцінку записам екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка, відзначила також адвокат вдови Гонгадзе Валентина Теличенко.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.