Новини України. 9 грудня. Сьогодні Печерський суд Києва продовжить розпочатий в середу розгляд скарги адвокатів Леоніда Кучми на постанову Генпрокуратури про порушення проти екс-президента кримінальної справи щодо його причетності до вбивства Георгія Гонгадзе.

У суду вже заготовлено рішення по Кучмі, мета якого - зробити його невинним

Для участі в ньому з Ізраїлю збирався прилетіти і Микола Мельниченко, на чиїх свідченнях і записах фактично побудовано звинувачення, але, за словами самого екс-майора, його не випустили з Ізраїлю місцеві спецслужби, повідомляє Сегодня.

Потерпілий Олексій Подольський вважає, що все йде до закриття справи проти Кучми. «Те, що відбувається в стінах Печерського суду не має нічого спільного з правосуддям, – сказав він. – Суддя Галина Супрун спочатку зайняла односторонню, упереджену позицію. Справа слухалася в відсутність Лесі Гонгадзе, її адвоката Андрія Федура, а також екс-нардепа Олександра Мороза, якому виписали повістку на прізвище Морозов і зовсім не за тією адресою, де він живе. Суд страшно поспішає винести рішення, і зрозуміло, на чию користь. А інших тримають за бидло».

Адвокат Мельниченка Павло Сичов згоден, що «у суду вже заготовлено рішення по Кучмі, мета якого – зробити його невинним».

Тим часом адвокат екс-президента Віктор Петруненко повідомив нам, що у нього немає сумнівів у «єдино правильному і законному рішенні суду». До речі, на думку Мельниченка, рішення Конституційного суду, яким забороняється використовувати в суді записи, здійснені незаконно, стосується лише оперативно-слідчих дій відповідних органів, а не доказів, наданих слідству або суду свідками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.