Новини світу. 30 грудня. Літній італієць не зміг пробачити своїй дружині, з якою він прожив 77 років, таємний роман, що трапився на самому початку їхнього сімейного життя.

Антоніо, як справжній представник своєї нації, не зміг стерпіти образи

Житель італійського міста Неаполь на ім’я Антоніо, який наступного року відсвяткує сторічний ювілей, зважився на кардинальні зміни у своєму особистому житті і подав на розлучення з дружиною Розою, з якою він прожив довгі 77 років.

Причиною такого вчинку стала раптово викрита правда про невелику інтрижку подружжя, що трапилася ще в 1940-х роках минулого століття, через кілька років після того, як Антоніо і Роза одружилися в 1934 році.

Неприємне відкриття італієць зробив напередодні світлого свята Різдва, виявивши любовні листи в тайнику дружини.

96-річна Роза зізналася у всьому і намагалася переконати чоловіка в тому, що це все справи давно минулих днів, однак Антоніо, як справжній представник своєї нації, не зміг стерпіти образи: документи на розлучення вже подані до суду.

У довгожителів є п’ятеро дітей, дванадцять онуків і один правнук. Близькі сім’ї стверджують, що у темпераментної пари вже кілька років спостерігаються напружені відносини. Антоніо вже робив спробу піти з дому і жити окремо, проте не зміг протриматися і кількох днів.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.