Новини України. 15 листопада. Підписання Президентом Віктором Януковичем закону, що розширює права Верховного суду – це частина кулуарної гри, метою якої є приведення лояльного до Банкової голови ВСУ і шантаж судей.

Янукович навмисно розширив права Верховного суду

Таку думку висловив “нунсівець” Роман Зварич, повідомляє Цензор.НЕТ.

Депутат переконаний, що зміни в закон не зроблять ВСУ незалежним арбітром.

Він нагадав, що за кілька днів до підписання нового закону Генпрокуратура, після призначення суддею КСУ Олександра Пасенюка, підняла питання про можливий склад злочину в справі одинадцятирічної давності щодо зміни вироку з довічного ув’язнення на 15 років позбавлення волі.

“Мені здається, що це випадково. Прокуратура порушує справу, йде цей закон, Пасенюка відправляють в КСУ і одночасно стоїть питання про призначення нового голови Верховного суду. Нинішній голова Верховного суду владу явно не влаштовує. Хочу нагадати, що окреме кримінальне впровадження було пов’язано з дочкою Василя Онопенко Іриною”, – зазначив  Зварич.

“Складається враження, хоча дуже хотілося бути неправим, що всі ці речі робляться з метою просто пошантажувати суддів ВСУ, щоб вони в свою чергу проголосували за правильного кандидата на посаду голови ВСУ, виносили “правильні” рішення, коли потрібно не закон…. буде вирішувати”, – додав парламентарій.

Він також не вірить, що рішення Януковича означає, що влада хоче відбілити свій імідж перед Європою.

“Якщо б вони дійсно хотіли б відбілити свій імідж, то треба було відкоригувати відверто одіозні речі, які були задіяні півтора роки тому, наприклад, право вищої Ради юстиції витребувати судові матеріали на будь-якій стадії процесу. Це просто дурість. Такого немає ніде в світі” – резюмував Зварич.

Нагадаємо, 10 листопада Президент Віктор Янукович підписав закон, яким суттєво розширюються повноваження Верховного суду. Серед іншого, суддям ВСУ повернули право переглядати рішення нижчестоящих судів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.