Новини світу. 24 листопада. Син скинутого лівійського лідера Муаммара Каддафі Сейф знає всю українську політичну еліту, зокрема добре знайомий з екс-прем’єром Юлією Тимошенко і третім президентом Віктором Ющенком, повідомляють ЗМІ.

Сейф аль-Іслам

«Всі українці, які раніше з ним працювали, тепер постараються про це забути. І так скрізь. У Сейфа в кожній європейській країні була купа приятелів. Всі перед ним стелилися. А тепер його оголошено мало не терористом – і все. Кілька разів намагалася додзвонитися загальним друзям в Європу – так і не змогла», – каже українка Надія, яка стверджує, що була дружиною Сейфа аль-Іслама.

За словами відомого бізнесмена Омара Арфуша, сім’я Каддафі давала гроші на “Помаранчеву революцію”.

Надія ж може стати ключовим свідком на судовому процесі проти Сейфа. Так вважає британський таблоїд Daily Mail. Вже відомо, що суд відбудеться в Лівії, нова влада відмовилися видавати його Міжнародному кримінальному суду в Гаазі. Також на процесі можуть прозвучати прізвища багатьох відомих політиків, у тому числі й українських.

Громадянська війна в Лівії почалася з акцій протесту в середині лютого 2011 року і фактично закінчилася з вбивством полковника Муаммара Каддафі 20 жовтня при штурмі Сирта.

Сили НАТО, що надавали підтримку військам НПС, заявили про припинення військової операції в Лівії 31 жовтня.

Джерело Kyiv Post 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.