Новини України. 10 листопада. Кадрові перестановки, що відбулися цього тижня, свідчать про те, що президент України Віктор Янукович просуває по кар’єрних сходах людей, які віддані особисто йому, вважають експерти.

Янукович вводить у політику "своїх"

Джерело, близьке до керівництва, впевнене, що президент за схожим принципом перепризначив багатьох людей у владі. Він також повідомив, що тепер таких призначенців називають «хлопці Януковича».

«Арбузов, Захарченко та Клименко – це люди одного ряду. Всі вони далекі від політики і зобов’язані своїм просуванням тільки президенту. А значить – незалежні від будь-яких інших груп у владі. Таких називають «хлопці Януковича». І це вже тенденція. Можна сказати непомітний, таємний переворот у владі.

Минулого тижня був призначений новий губернатор Львівської області Михайло Костюк. Він із тієї ж обойми президента. Думаю, скоро слід очікувати заміни багатьох фігур у владі, які близькі до великих груп впливу, на «хлопців Януковича» і на інших посадах, пов’язаних із безпекою і великими фінансовими потоками. Президент робить ставку на людей відданих і рівновіддалених від бізнес-груп. Часи змінюються».

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.