Новини здоров’я. 22 листопада. Британка опинилася в реанімаційному відділенні після спроби пофарбувати волосся.

Жінка впала в кому після фабування волосся

Її життя підтримується за допомогою апарату життєзабезпечення, і лікарі остерігаються робити оптимістичні прогнози щодо її шансів на одужання.

Джулія Маккабі, 38-річна мати двох дітей, впала в кому в результаті алергічної реакції на хімічну речовину, що міститься у фарбі для волосся. Речовина викликала проблеми з диханням і зупинку серця.

«Джулія пофарбувала волосся, а потім поскаржилася своєму чоловікові на погане самопочуття. Вона не могла дихати. Він терміново відвіз її в лікарню, проте її серце зупинилося ще в дорозі. Тепер вона в комі», – розповів батько постраждалої.

Лікарі не обнадіюють родичів, припускаючи, що жінка ніколи не піде на поправку. Експерти провели аналіз фарби і рукавичок, використаних нею, і підтвердили наявність гострої алергічної реакції на фарбу.

Жінка користувалася фарбою для волосся вже кілька років, віддаючи перевагу L’Oreal Preferences. Представники компанії L’Oreal страшно схвильовані тим, що трапилося. «Поки ми не можемо нічого коментувати, проте зробимо все, щоб допомогти сім’ї цієї жінки і лікарям дізнатися, що ж стало причиною трагедії», – заявили представники компанії.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.