Новини спорту. 1 листопада. Відео. Донецький “Шахтар” програв матч проти пітерського “Зеніта” з рахунком 1:0.

Донецький бразильцям не вдалося забити "Зеніту"

Господарі поля домінували у матчі. Перший тайм захист гірників мав багато роботи. Окрема подяка воротарю Рибці, який неодноразово рятував команду. Проте, один в полі не воїн, і в кінці першого тайму “Зеніт” добився свого – гол забив Ломбартс на 46-ій хвилині після подачі з кутового.

Другий тайм “Шахтар” мав більше можливостей атакувати, проте нічого з того не вийшло. Запам’яталися лише два напівмоменти, зокрема удар Вілліана на 62-ій хвилині під поперечку, але воротар пітерців Малафєєв перевів м’яч на кутовий. В інших моментах голом і не пахло.

Таким чином у гірників практично не залишилося шансів вийти з групи і продовжувати боротьбу у Лізі чемпіонів. “Зеніт” виходить на перше місце в групі G з сімома очками, а “Шахтар”, маючи дві поразки та дві нічиї, надалі посідає останню позицію з двома очками.

Ліга чемпіонів. Санкт-Петербург. Стадіон “Петровський”. 21405 глядачів.

“Зеніт” (Санкт-Петербург, Росія) – “Шахтар” (Донецьк, Україна) – 1:0 (1:0)

Голи: Ломбартс (45 +1)