Новини спорту. 8 листопада. Національна збірна України перед товариськими матчами з Німеччиною та Австрією втратила десятьох виконавців.

Блохін Олег
Блохін розповів про травмованих гравців

Про це сьогодні на прес-конференції заявив наставник команди Олег Блохін.

“Лікар команди боявся заходити до мене зі списком травмованих. З різних причин вибули десятеро людей. Мають проблеми Алієв, Гармаш, Хачеріді, Гусєв, Гай, Воронін, Шевченко, Шовковський. Ще раніше ми втратили Чигринського та Михалика. Сьогодні тренуватимуться 14 футболістів. Можливо, викличу одного-двох гравців. Не хочеться запрошувати людей у збірну просто так.

До матчу з Австрією можуть відновитися Алієв, Гусєв або Шевченко. Але для нас головне здоров’я гравців. Нікого гробити ми не збираємося. Подібна ситуація у мене вже була. В ФК “Москва” в моєму розпорядженні було 7 людей. В збірній така ситуація вперше.

В принципі, наш тренерський штаб готовий вийти і зіграти. Але попереджаю: у воротах мене не буде. Ще хочу додати, що я не виправдовуюсь за можливий результат матчу. Я просто констатую факти”,- говорить Блохін.

Німецькі журналісти цікавилися слабкими сторонами у грі Бундестім.

“Не скажу (сміється). Але проблем в них менше, ніж у нас. Виділив би середню лінію команди, особливо Озіла, Гетце, Мюллера. Ми сподіваємося на позитивний результат у п’ятницю. Перемогти Німеччину нам треба буде у фіналі Євро на цьому ж стадіоні.”

Блохін викликав на гру двох голкіперів — Диканя та Рибку.

“Вони можуть зіграти по матчу. А може хтось з них зіграє два поєдинки. Сьогодні ми аналізували гру з Естонією. Розбирати Німеччину будемо пізніше”,- сказав тренер.

Матч відбудеться 11 листопада 2011 року (11.11.11).

“У магію цифр я не вірю. Цим не переймаюсь. А грав під 11 номером”,- відзначив Блохін.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.