Новини України. 3 листопада. Парламентарії сьогодні, 3 листопада, не почали розглядати законопроекти про вибори народних депутатів.

Закон про вибори відклали до 17 листопада

Всі зареєстровані у Верховній Раді проекти законів, 4 – від опозиції і 1 – від влади, були відправлені на повторне перше читання.

Крім того, Верховна Рада прийняла проект постанови про створення спеціальної комісії, яка підготує узгоджений із владою і опозицією законопроект про вибори народних депутатів. Відповідне рішення підтримало 383 парламентарія.

Документ передбачає, що комісія, у складі 13-ти народних депутатів, до 17 листопада підготує єдиний, узгоджений з усіма фракціями законопроект про вибори народних депутатів.

Згідно з ухваленим рішенням, головою цієї спецкомісії призначений народний депутат від НУ-НС Руслан Князевич. Його заступником став перший віце-спікер парламенту, комуніст Адам Мартинюк.

За словами спікера Верховної Ради Володимира Литвина, якщо до 17 листопада комісія не визначиться з єдиним документом, то парламент повернеться до розгляду вже зареєстрованих п’яти законопроектів.

Джерело УРА-Информ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.