Новини здоров’я. 16 листопада. Вчені ще раз довели, що пасивне куріння вбиває.

Заборона на куріння в громадських місцях і на роботі знижує кількість курців

А ось заборона на куріння в громадських місцях і на роботі знижує кількість курців, а також рятує здоров’я і життя некурящих людей.

Як показало дослідження, проведене вченими з американської клініки Майо, кількість серцевих нападів і смертей в результаті зупинки серця знизилося вдвічі в одному з округів штату Міннесота після введення заборони на куріння в громадських місцях і на роботі.

Кількість курців за цей час знизилася на 23%. Варто зазначити, що при цьому не відбулося жодних позитивних змін з такими показниками здоров’я, як кров’яний тиск, рівень цукру і холестерину в крові, а також ожиріння.

«Наша робота підтвердила, що заборона куріння на робочих місцях знижує ризик розвитку інфаркту, а також раптової смерті від зупинки серця. Всім, і особливо людям з проблемами з серцем і судинами, слід утримуватися від пасивного куріння. Необхідно повністю уникати контакту з тютюновим димом, оскільки він небезпечний для здоров’я», – відзначають автори дослідження.

Експерти збираються використовувати цю інформацію в кампаніях, спрямованих на боротьбу з курінням та забезпечення нормальних умов праці для всіх працівників.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.