Новини політики. 24 листопада. Глава представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра не виключає, що після парафування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС можуть виникнути проблеми з підписанням цього договору, а потім – і з його ратифікацією.

Країни ЄС очікували, що Україна пройде шлях до зміцнення демократії

“Ви знаєте, що рішення про ратифікацію – це суверенне рішення парламентів країн-членів ЄС… Країни ЄС очікували, що Україна пройде шлях до зміцнення демократії, здійснення реформ, зменшення бюрократії, і, звичайно, що в країні буде встановлено верховенство права, що є важливою передумовою для забезпечення прав і свобод громадян, функціонування ринкової економіки”, – сказав він в інтерв’ю.

За словами дипломата, ЄС спостерігає крок назад Києва в цих всіх напрямках. “Коли всі питання будуть вирішені, буде завершено технічний процес переговорів, то ми перейдемо до наступного етапу – підписання. Враховуючи всі юридичні моменти, підготовка до підписання може зайняти від 4 до 6 місяців – адже для того, щоб підписати, необхідна згода всіх країн ЄС .

Також, можливо, будуть проблеми і з ратифікацією. Усе залежить від того, чи покращиться ситуація в Україні, чи будуть якісь зміни на краще в країні, чи побачимо ми все-таки “створення Європи в Україні“, про що говорив президент Віктор Янукович“, – підкреслив Тейшейра.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.