Новини України. 23 листопада. Вчора представники бізнес-еліти і політики зібралися в Hyatt Regency Kyiv, щоб взяти участь у благодійному аукціоні.

Тимофій Нагорний організував зірковий аукціон

Кошти збиралися для допомоги дитячим будинкам, а також для зйомок першого українського художнього фільму про дітей-сиріт “Пташинка”.

По червоній доріжці в цей вечір пройшли Тетяна Бахтєєва, Гаррі Корогодський, Ірина Бережна, Людмила Супрун, Олексій Азаров, Гарегін Арутюнов, Лев Парцхаладзе, Микола Рудьковський, Олександр Прогнімак, Валентина Довженко, Андрій Пальчевський, Валід Арфуш, Володимир Вірчис, Артем Щербань і багато інші, повідомляють організатори заходу.

Також аукціон відвідав режисер майбутнього фільму Єгор Кончаловський. Він з’явився в залі в супроводі виконавчого продюсера фільму, президента Фонду Волонтерів Тимофія Нагорного і Місіс Світу 2011 Аліси Крилової. Аліса прибула до Києва, щоб відвідати аукціон і привезла картину свого друга Нікаса Сафронова, яку виставили, як спеціальний лот. За словами Аліси Крилової цю картину Нікас присвятив своїм дитячим спогадам про Україну і зізнався, що Київ – одне з його улюблених міст. У цей же вечір Сафронов особисто прилетів до Києва на вечерю з організаторами заходу.

Перед початком аукціону для присутніх гостей виступив Дитячий Хор Києво-Печерської Лаври, після чого переможниця “Дитячої Нової Хвилі” Настя Петрик заспівала пісню “Мамо, я тебе люблю” і разом з Давидом Антоняном (переможець “Танцюю для тебе”) показала танець, підготовлений спеціально для заходу. Перед присутніми виступили також голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтеєва, автор ідеї фільму “Пташинка” Олексій Азаров, режисер Єгор Кончаловський.

Двадцять шість картин, намальованих дітьми-сиротами під керівництвом українських художників і три додаткових лоти (картини Володимира Семиноженко, Олександра Горецького і Нікаса Сафронова) розкупили впродовж однієї години. Найбільшу кількість лотів викупили бізнесмени Гарегін Арутюнов та Микола Рудьковський. Найдорожчим лотом виявилася картина Сафронова, її придбав за $33 тис. бізнесмен Андрій Пальчевський (Eurolab). Після чого для всіх присутніх показали номінований на “Оскар” фільм Єгора Кончаловського “Повернення в А.”.

“В цілому ми зібрали 497 тис. 500 грн. Ці гроші віддадуть дитячим будинкам, де будуть проходити зйомки фільму “Пташинка”. Дуже приємно, що на наше запрошення відгукнулося стільки успішних, забезпечених людей. Всі вони тепер друзі фільму “Пташинка” і з кожним днем ​​цих друзів стає все більше. Вже на початку 2013 будемо боротися за номінації на кінофестивалях. Побачите, з Мікою Ньютон ми отримаємо Греммі, а з Настею Петрик – Оскар”, – відзначив Тимофій Нагорний.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.