Новини шоу-бізу. 30 листопада. Юрій Фальоса був першим чоловіком та продюсером Ані Лорак і він відкрив співачку Україні. Йому до сьогодні неприємно згадувати про розставання з вже зірковою Лорак.

Юрій Фальоса та Ані Лорак

Пара прожила 13 років разом, з них 10 – у спільному помешканні.

Фальоса вперше відверто говорить про причини розриву стосунків з Ані Лорак – його дівчинка покохала знаменитого футболіста Сергія Реброва.

“Публічна людина, якого знали в усьому світі. І знають досі. Тому запаморочив дівчинці голову. Вона закохалася. Я бачив ці почуття, які вона до мене ніколи не відчувала. Вона мені тоді сказала: я закохалася”, – розповів Юрій Фальоса “ТСН Особливе”.

Вперше Юрій побачив Кароліну на сцені, і одразу закохався: “Їй тоді було тринадцать років. Я навіть не знав, що їй 13, я не звертав уваги на вік”.

“Я думаю, що я навчив її всьому. І як поводитися з чоловіками, і як з генералами, і з президентами, і з бізнесменами. Кожен чоловік хотів би таку жінку”, – зазначає він.

Продюсер продовжує розповів про перший секс з Ані Лорак:

“Це було щось неправильне таке, спонтанне, тому що це було вперше… Це було не зовсім сказати, щоб сильно приємно, ну таке. Бажання, яке протягом року тримається, воно виплеснулося, цього не можна розцінити з почуттями і відчуттями – оргазму… Це сталося нарешті”.

Зараз Ані Лорак з колишнім продюсером майже не спілкується. Вона з головою занурилася в материнство, продовжує працювати. І пробачити це її перший чоловік не може.

“Я вважаю, що Ані Лорак – моя дитина. І досі я не бачив дитину, яку вона народила на світ…”.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.