Новини України. 12 листопада. Єжель мріє зробити Україну потужною морською державою. Треба лише 16 мілліардів.

Михайло Єжель хоче посилити кораблебудування

З реалізації програми «корвет» розпочнеться відродження України як потужної морської держави, заявив міністр оборони України Михайло Єжель під час відвідування Військової академії в Одесі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Глава оборонного відомства нагадав, що днями уряд затвердив Державну цільову оборонну програму будівництва кораблів класу «корвет».

«Ця Програма дозволить нам відновити і поповнити корабельний склад ВМС за рахунок кораблів, здатних виконувати завдання у віддалених районах і відкритому морі, створити сучасну систему базування кораблів і тим самим сприяти підвищенню рівня національної безпеки та захисту інтересів держави на морі», – зазначив Михайло Єжель.

Крім того, він підкреслив, що будівництво кораблів класу «корвет» сприятиме відновленню функціонування суднобудівної та інших галузей оборонно-промислового комплексу, забезпечивши роботою 10 тис. осіб.

При цьому, головний акцент при розробці Програми робився на максимальному завантаженні вітчизняних підприємств і наукових організацій.

Державна оборонна програма будівництва кораблів класу «корвет» передбачає будівництво 4 кораблів зі здачею головного корабля в 2016 році.

Бюджет програми складе 16,21 млрд грн.

Перший корабель серії класу «корвет» був закладений президентом України Віктором Януковичем у травні 2011 року на Чорноморському суднобудівному заводі і отримав назву «Володимир Великий».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.