Новини світу. 14 листопада. Євросоюз готується розширити список білоруських офіційних осіб, на яких поширюються візові та економічні санкції.

ЄС хоче розширити санкції проти Лукашенка

“Ще багатьох людей потрібно додати. Глави дипмісій в Мінську постійно над цим працюють і надсилають списки до Брюсселя… Нові імена можуть з’явитися в списку через кілька днів або тижнів”, – повідомило дипломатичне джерело в Брюсселі.

ЄС підозрює в участі в роботі схем збагачення президента Білорусі Олександра Лукашенка прем’єр-міністра Михайла Мясникович, віце-прем’єра Володимира Семашка та голову Державного прикордонного комітету Ігоря Рачковського.

Крім того, до списку санкцій Євросоюзу ризикують потрапити і білоруські олігархи, які, як вважають у Брюсселі, платять владі за можливість займатися бізнесом у Білорусі.

Європейський дипломат розповів, що санкції можуть торкнутися главу групи компаній “Трайпл” Юрія Чижа, голови ради директорів ВАТ “Амкодор” Олександра Шакутіна, главу ТОВ “Тютюн-Інвест” і власника мережі гіпермаркетів “Корона” Павла Топузідіса і главу СП ТОВ “Санта- Імпекс Брест “Олександра Мошенського.

У Брюсселі відзначають, що розширення списку відбудеться напевно, якщо білоруська влада засудить до тюремного терміну керівника правозахисного центру “Вясна” Алеся Бєляцького, суд над яким триває зараз у Мінську.

На даний час санкції ЄС поширюються на 245 білоруських офіційних осіб.

Джерело Телеграф 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.