Новини політики. 17 листопада. Європарламент зробить “дуже сильну заяву” про те, що очікує повного виконання попередньої резолюції ЄП, тобто звільнення Юлії Тимошенко.

ЄП очікує повного виконання прийнятої раніше резолюції по Україні

Депутат Європейського парламенту Павел Залевський (Польща, ЄНП) упевнений, що в четвер профільний комітет Європарламенту “зробить сильну заяву”: ЄП очікує повного виконання прийнятої раніше резолюції по Україні, що, в свою чергу, забезпечить успішне завершення всіх необхідних процедур щодо Угоди про асоціацію, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Про це він заявив агентству в середу в Брюсселі напередодні голосування рекомендацій Європейської комісії і Ради ЄС щодо переговорів з Україною про Угоду про асоціацію, співдоповідачем яких він безпосередньо є.

Раніше стало відомо про те, що в ЄП знайдений компроміс по ключовому моменту рекомендацій, який стосується подальшої долі Угоди.

“Ми зробимо дуже сильне послання українській владі про те, що очікуємо повне виконання нашої попередньої резолюції. Це означає: звільнення Юлії Тимошенко, прийняття закону про вибори відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії, поліпшення демократичних стандартів в Україні. У той же час, ми пошлемо позитивний сигнал суспільству, так як закличемо Європейську Комісію зробити все, що вона може, щоб парафувати Угоду до кінця цього року”, – позначив очікування європейський депутат.

При цьому Залевський підкреслив, що Європейський парламент “ніколи не підемо на компроміс відносно європейських цінностей”.

Політик розповів, що до Європейського парламенту запрошена група представників українського громадянського суспільства для того, щоб висловити європарламентаріям свою думку про майбутню Угоду.

“Вони підкреслюють, що Угода – не для президента Віктора Януковича, але для українського суспільства, воно дозволить модернізувати та демократизувати Україну, чинячи тиск на владу з метою імплементації європейських стандартів”, – розповів Залевський про представлену позицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.