Новини політики. 5 листопада. Європейська інтеграція може стати точкою дотику, що об’єднає суспільство та парламент.

Парубій: Україна ще не усунула всі перешкоди на шляху до ЄС

Таку думку висловив народний депутат з фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” Андрій Парубій.

Європейська інтеграція це саме та точка дотику, саме те питання, що може об’єднати суспільство та парламент. Я сподіваюся, що ми побачимо, що Партія регіонів дійсно підтримує євроінтеграцію, а не просто декларує цю ідею”, – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровано Проект “Постанови про підтримку укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом”. Авторами цього документу є народні депутати Андрій Парубій (“НУ-НС”), Андрій Павловський (“БЮТ-“Батьківщина”) та Тарас Чорновіл (депутатська група “Реформи заради майбутнього”).

“Враховуючи те, що Резолюція Європейського Парламенту стала чітким сигналом для української влади про необхідність збереження євроінтеграційного курсу України та безумовного виконання критеріїв вступу до Європейського Союзу, існує необхідність оприлюднення офіційної заяви Верховної Ради України про підтримку укладення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом”, – йдеться у пояснювальній записці до проекту постанови.

Парубій впевнений, що парламент підтримає цей документ, адже він підготовлений “без гострих кутів, для того, аби його підтримала більшість парламенту”.

“У мене є надія, що парламент продемонструє політичну волю і заявить про євроінтеграційні прагнення України”, – наголосив парламентар.

Поки що, на думку народного депутата, Україна не усунула всі перешкоди на шляху до ЄС.

“Політичні репресії, що відбуваються в країні та відсутність реформ, зокрема у судовій гілці влади – це і є перешкоди на шляху України до Європейського Союзу. Ідея полягає в тому, щоб парламент продемонстрував політичну волю і підтвердив прагнення до європейської інтеграції.

В той час коли Янукович пробує загравати з Кремлем, важливо аби єдиний законодавчий орган країни чітко та голосно заявив про прагнення держави до Європейського Союзу… Це (європейська інтеграція – ред.) одне з тих питань яке не викликає серйозної дискусії, тобто питання євроінтеграції публічно не дискутується. І я сподіваюся, що Партія регіонів підтримає цей документ та підтвердить тим самим, що справді підтримує курс інтеграції до Європейського Союзу”, – зазначив Парубій.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.