Новини спорту. 7 листопада. УЄФА дає нагоду 103 студентам з України поринути в роботу у сфері мовлення під час фінального турніру ЄВРО-2012. Така можливість у них виникла завдяки Програмі телекомпанії-транслятора ЄВРО-2012.

Студентам дають можливість долучитися до Єврочемпіонату

Співбесіди зі 189 кандидатами відбувалися впродовж чотирьох днів минулого тижня у чотирьох приймаючих українських містах – Донецьку, Києві, Львові й Харкові. Мета заходу – відбір студентів для роботи на фінальній стадії чемпіонату Європи в сферах логістики, виробництва теле- і відеопродукції та технічного обслуговування. Минулого місяця 125 польських студентів пройшли відбір після інтерв’ю у Гданську, Познані, Варшаві та Вроцлаві.

УЄФА запустив програму, щоб надати талановитим студентам досвід роботи на турнірі в сферах, безпосередньо пов’язаних з їхніми навчальними програмами, які охоплюють ЗМІ, журналістику та спортивний менеджмент. З УЄФА в цьому проекті співпрацюють такі українські університети:

• Харківський національний економічний університет (Kharkiv National University of Economics)

• Національний університет Києво-Могилянська академія (National University of Kyiv-Mohyla Academy)

• Львівський державний університет фізичної культури (Lviv State University of Physical Culture)

• Донецький національний університет (National University).

Університети створили ідеальні професіональні умови, надаючи фантастичну підтримку УЄФА у тому, щоб були дотримані всі необхідні стандарти.

У кожному університеті працювала команда із шести інтерв’юерів УЄФА, і всі вони були вражені самовіддачею, мовними навичками й мотивацією студентів, які прагнуть стати частиною видатної події в історії своєї країни.

Цього тижня кандидати дізналися, пощастило їм чи ні. Ті, кому не пощастило, отримають доступ до онлайн-системи УЄФА для навчання управлінню проектами, що дозволить їм поліпшити свої навички, а також допоможе в пошуках майбутнього місця роботи.

Програма офіційно розпочалася сьогодні для всіх студентів України й Польщі, які пройшли відбір. Фінальний турнір ЄВРО-2012 відбуватиметься з 8 червня по 1 липня 2012 року.

Джерело ua-gol

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.