Новини політики. 27 листопада. Спроба українського президента Віктора Януковича вдаватися до шантажу у відносинах Європейським Союзом призвела лише до того, що “він потрапляє в характеристику тих людей, яких розглядають як дрібних шахраїв в політиці”.

Тарас Чорновіл
Чорновіл вважає вкрай безвідповідальними заяви Віктора Януковича

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода сказав заступник голови парламентського комітету у закордонних справах Тарас Чорновіл.

Депутат вважає вкрай безвідповідальними заяви Віктора Януковича про те, що він поки не знає, де він буде 19 грудня: на саміті Україна – ЄС чи на саміті ЄвроАзЕС в Москві.

“Я думаю, інтриги і шантаж тут можуть зіграти дуже погану роль. З одного боку, ймовірність того, що інтрижка дасть якийсь прогрес: Європейський Союз махне рукою, щоб уже парафувати попередній договір, не втягуватися в якісь довгі перетягування каната і не відпустити зовсім Україну до Росії.

Може, ЄС і поступиться в якихось пунктах, зокрема щодо хоча б розпливчатого формулювання перспективи членства, або менше почнуть наполягати на ситуації з Тимошенко. Може, в цьому плані і будуть досягнення”, – вважає Чорновіл.

“Але набагато більш імовірно, що в кінцевому рахунку в Євросоюзі візьмуть верх сили, які і так не дуже хочуть бачити Україну і просто махнуть на Україну рукою і з оглушливим гуркотом зачинять двері. І тоді Віктор Янукович виявиться один на один зі своїм нічним кошмаром , а це, повірте, не Тимошенко, а Путін, який незабаром стане президентом”, – попередив депутат.

“Шантаж та інтриги в ЄС розглядають як поганий тон. Там все чудово все зрозуміли. І якщо вони навіть і поступляться, то ставлення до нашого президента буде, відверто кажучи, трохи бридливе. Тобто, він потрапляє в характеристику тих людей, яких розглядають як дрібних шахраїв в політиці. Йому і так колись приклеїли це звання, воно від нього трішки відійшло. І зараз він робить все для того, щоб повернути себе в цю далеко не найкращу категорію політиків”, – сказав Чорновіл.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.