Новини України. 30 листопада. Енергетична Рада Сполучених Штатів та Європейського Союзу закликає Україну переглянути внутрішні ціни на газ для покращення фінансового становища Національної акціонерної компанії “Нафтогаз Україна”.

Європейский Союз закликає Україну переглянути внутрішні ціни на газ

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного департаменту США з посиланням на заяву енергетичної ради США і ЄС, повідомляє Цензор.НЕТ.

Енергетична Рада визнає актуальність для України реалізацію… давно обіцяних реформ внутрішньої ціни на газ, щоб поставити” Нафтогаз України” на шлях відшкодування витрат і стабілізувати його фінансове становище”, – йдеться в заяві, зробленій за підсумками засідання ради у Вашингтоні (США) 28 листопада.

США і ЄС також вважають, що реалізація владою України реформ у газовому секторі дозволить залучити інвестиції міжнародних фінансових інститутів і приватного сектора в модернізацію газотранспортної системи.

Крім того, енергетична рада закликала Україну прийняти відповідне законодавство про розподіл продукції, щоб залучити міжнародні інвестиції в сферу традиційних і нетрадиційних джерел енергії, підвищення енергоефективності.

Енергетична Рада привітала приєднання України до Енергетичного співтовариства з 1 лютого, відзначивши її важливу роль в енергетичній безпеці Європи і її кроки в напрямку підвищення торгово-економічних зв’язків з Європою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.