Новини України. 20 листопада. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає можливості порушення кримінальних справ проти деяких “чорнобильців”.

Єфремов хоче "приземлити" деяких людей

Про це він сказав в інтерв’ю 5 каналу, показаному в суботу, повідомляє Цензор.НЕТ. За словами депутата, держава не в змозі виплатити пенсії в повному обсязі всім, як це передбачено зараз законом. Він зазначив, що з людьми, які брали безпосередню участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, яких налічується 47,5  тисяч “буде вестися окрема розмова”.

“Уряд буде окремо з цією групою людей обмовляти, які пенсії вони повинні отримувати, щоб вони могли поправити свої проблеми зі здоров’ям”, – сказав Єфремов.

У той же час, за його словами, зараз “з’явилася величезна кількість людей, які або живуть у чорнобильській зоні, або ще якимось чином отримали документи і отримали ці судові рішення, які необхідно перевіряти.” Єфремов припустив, що чорнобильцям буде запропоновано створити свою комісію”, і подивитися, чи немає там тих людей, які не мають ніякого відношення до цих людей”.
“Там по кожному випадку повинен бути окремий підхід. За окремим категоріям пенсії залишаються, за окремими категоріями, може бути, навіть будуть підвищені пенсії. А за окремими категоріями я не виключаю, що будуть навіть порушені кримінальні справи, щоб деяких людей приземлити трошки” – сказав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.