Новини авто. 23 листопада. В Японії оголосили десятеро фіналістів конкурсу “Автомобіль року” в Японії.

За звання "Авто року" в Японії борються "європейці" з "японцями"

Половина моделей родом з самої Японії, а друга половина – “європейці”.

Експерти зараз намагаються вгадати, хто ж буде переможцем. У списку претендентів практично немає новинок – більшість моделей є розвитком вже присутніх на ринку, або їх модифікаціями. Це стосується, Toyota Prius Alpha, Mazda Demio Skyactiv, Honda Fit Shuttle і Daihatsu Mira e:S.

При цьому багато сходяться на думці, що саме Mira e:S має непогані шанси на перемогу. Пік тріумфального ходу по світу Nissan Leaf припав на 2010 рік, тому перемогу йому в Японії мало хто пророкує. Те ж стосується Prius Alpha – автомобіля, безумовно, неординарного і популярного, але все ж залишається в тіні свого старшого брата – звичайного Prius. Що стосується Honda Fit Shuttle, то ця модель, за своєю суттю, недалеко пішла від звичайного Fit, хоча й отримала низку важливих поліпшень.

Основними претендентами можна вважати, мабуть, Mazda Demio Skyactiv і Daihatsu Mira e:S. Причина в тому, що обидві моделі відмінно вписуються в панівний в японській автомобільній промисловості тренд поточного року – отримання максимальної віддачі в плані економічності від традиційних бензинових двигунів.

Що стосується європейських моделей, то може бути кілька сюрпризів, наприклад, з боку нового Peugeot 508. Крім того, “європейців” в списку претендентів рівно половина, а у відсутності явного фаворита конкурсу боротьба обіцяє бути серйозною.

Переможця конкурсу “Автомобіль року” оголосять 3 грудня на Міжнародному автосалоні в Токіо. Конкурс проходить в цій країні вже 32-ий раз поспіль.

Список претендентів на звання “Автомобіль року” в Японії:

Toyota Prius Alpa
Nissan Leaf
Honda Fit Shuttle
Mazda Demio Skyactiv
Daihatsu Mira e:S
Volkswagen Passat
Mercedes Benz C-Class
BMW 1-Series
Peugeot 508
Volvo S60/V60

За матеріалами quto.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.