Новини політики. 3 листопада. Вчора президент Віктор Янукович на засіданні Кабміну зробив сенсаційну заяву – за даними президента, в країні готується збройний заколот.

На Януковича дійсно готують збройний напад?

«Мені правоохоронні органи говорять, що зараз йде скупка зброї та підготовка до збройних нападів на органи державної влади. Люди втратили страх і совість. Хто це організовує? Не ті, кому найважче живеться», заявив Президент.

За словами Януковича, під Верховною Радою протестують ті, хто через суд домігся виплат високих пенсій та одноразової допомоги, через що Держказначейство втратило 6 млрд гривень. «Ми промовчали, витратили, а зараз під парламент прийшли ламати паркан ті, хто отримує пенсії в 30 тисяч гривень і одноразову допомогу 600-700 тисяч гривень», – сказав Янукович.

Нагадаємо, у вівторок спробу штурму парламенту зробили чорнобильці, а ще раніше депутатів штурмували афганці. Сьогодні ж очікуються нові акції протесту біля Ради.

У СБУ офіційно заявили, що коментувати главу держави не має права. Але в неофіційному ж режимі повідомили багато цікавого. За словами джерел у спецслужбах, дійсно є дані про закупівлю зброї для нападу на владні структури.

«Про те ж говорять і останні події у Львові, Харкові та інших містах, де були скандали з продажем зброї або виявленням арсеналів», – говорить джерело і додає, що мова йде і про загрози безпеки першої особи держави та інших керівників країни. «Про це свідчить оперативна інформація, що надходить до правоохоронних органів, – говорить співробітник спецслужби. – Це не чутки з базарів. Це відомості від перевірених людей. У зв’язку з цим заходи з охорони перших осіб посилені».

Один з колишніх керівників спецслужб скептично поставився до можливості бунту: «Звичайно, в українському суспільстві є невдоволення. Але передумов для організованих нападів на держоргани в нашій країні, на щастя, поки немає. Інша справа, що зараз влада може спробувати просто «переключити» увагу суспільства на проблему екстремізму, щоб виправдати прийдешнє закручування гайок. Але на тлі загальної втоми суспільства така політика якраз і може спровокувати справжні народні хвилювання».

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.