Новини України. 14 листопада. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко переконаний, що останні кадрові зміни треба оцінювати як недовіру Президента України до власної команди.

Томенко: Янукович втрачає вплив у своєму середовищі

Про це політик сказав у неділю в ефірі каналу ТВі.

Віце-спікер назвав очевидним, що першим наслідком збільшення недовіри до влади є те, що президент і уряд втратили біля 50% схвалення їхньої діяльності за останні півтора роки. На його думку, як наслідок цього президент продемонстрував недовіру до своєї команди: попри кількаразові анонси кадрових змін в уряді, які, зокрема, озвучував глава АП Сергій Льовочкін, президент не пішов на такі зміни, а натомість змінив керівників серйозних фінансових та правоохоронних інституцій на представників своєї вузької своєрідної сімейної команди.

Микола Томенко відмітив, що такий крок президента – це “як мінімум потрійне приниження: приниження за партійною ознакою для Партії регіонів; приниження для її союзників у парламентській більшості, на яких падає не дуже приємна оцінка, як на союзників, що відповідають за непопулярні рішення і третє – незадоволення регіональних еліт, бо виходить, що областями чи напрямками можуть керувати лише вихідці з одного донецького регіону”, – цитує Томенка прес-служба

Підсумовуючи, Микола Томенко зауважив, що можна погодитися з експертами, які сьогодні говорять, що президент посилив свій вплив за фінансовими, правоохоронним та іншими ресурсами, натомість він продовжує втрачати суспільний вплив та вплив в середині власної команди, яка, як і суспільство, продовжує розчаровуватися його зневагою до кадрового потенціалу Партії регіонів та її союзників.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.