Новини України. 14 листопада. Глава Української Греко-католицької церкви Святослав заявляє, що створюється враження, що Президент України Віктор Янукович продовжує віддавати перевагу тільки одній конфесії в Україні – Українській православній церкві Московського патріархату і відверто це декларує.

Янукович відверто декларує прихильність до УПЦ МП

Про це він сказав в інтерв’ю Філадельфійській радіостанції (WWDB 860 am), повідомляє Цензор.НЕТ..

За словами глави УГКЦ, «чиновники різного рівня навіть підсвідомо копіюють свого Президента і відповідно ставляться до інших конфесій».

Як нагадав Блаженніший Святослав, кілька місяців тому Янукович видав наказ, щоб усі державні чиновники ставилися однаково до всіх конфесій. За його словами, наказ виконувався по-різному, наприклад, деякі губернатори вважали за необхідне зустрітися з представниками всіх церков, і вони це зробили, а ось в Одесі такого не вийшло.

«Ми в останньому листі від Синоду подякували Президентові за те, що він хоче, щоб було однакове ставлення, проте де-факто на місцях такого немає», – зазначив Предстоятель УГКЦ.

Він також подякував українській діаспорі в США за всебічну підтримку церкви в Україні протягом останніх 20 років і висловив думку, що саме особистість глави церкви сприятиме її єдності по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.