Новини України. 1 листопада. Президент України Віктор Янукович вважає, що Україна повинна брати приклад з Бразилії в питанні розвитку місцевого самоуправління.

Янукович хоче рівнятися на Бразилію

«Я впевнений в тому, що то місцеве самоврядування… той рівень його розвитку, який зараз існує в Бразилії, дасть нам практичний приклад і поштовх до розвитку місцевого самоврядування в нашій державі», – сказав Янукович.

За словами президента, «в Бразилії місцеве самоврядування досить істотно розвинене і є задоволення регіонів. Я зустрічався з губернатором Сан-Пауло, з керівниками міст… хоча вони вважають, що бюрократія в Бразилії ще досить сильна, але останнім часом… поступово йде передача прав в регіони і вони відчувають себе досить впевнено».

За його словами, була досягнута домовленість, що вже навесні наступного року в Сан-Пауло відбудеться україно-бразильський економічний бізнес-форум, в якому візьмуть участь керівники місцевого самоврядування регіонів України.

«Ми пропорційно формуємо такі делегації на рівні двох країн і почнемо розвивати ці міждержавні зв’язки з Південною Америкою», – сказав Янукович.

Нагадаємо, в червні 2011 року Віктор Янукович заявив, що українська держава почата реформи місцевого самоврядування. Янукович, також, виявив в українців комплекс “радянської пасивності”.

Джерело Цензор.НЕТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.