Новини політики. 10 листопада. За даними джерела, вибір на користь Захарченка був зроблений з двох причин. По-перше, він друг сім’ї президента. По-друге, він кадровий міліціонер.

Захарченко більш рішучий, ніж Могильов і може зробити набагато більше

Перед новим міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченко поставлено завдання перебудувати МВС і створити його заново. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомило джерело, близьке до МВС.

Захарченко – осудний міліціонер, працював в УБОЗ, у розшуку. Грамотний керівник. Був замначальника УВС, потім – перейшов до податкових органів”, – розповіло джерело.

За його даними, в правоохоронному середовищі, зокрема, деякі генерали-міліціонери відзначають, що Захарченко – нормальна, адекватна людина. “Він не політик. Це гарна якість. Він – нормальний кадровий міліціонер”, – підкреслило джерело.

При цьому, за даними джерела, перед новим міністром поставлено чітке завдання реформувати відомство – повністю його перебудувати і, фактично, створити заново. “Захарченка поставили спеціально на реформи. Він більш рішучий, ніж Могильов. Може зробити набагато більше”, – відзначило джерело.

Крім того, за даними джерела, Захарченка вважають близьким до родини президента Віктора Януковича. “Це інша сторона медалі. З одного боку, міністр має все для успіху. З іншого, погано, що вибір знову був зроблений виходячи з кланових та сімейних підходів”, – відзначило джерело.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.