Новини України. 18 листопада. Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості розвитку кооперативного руху в сільському господарстві.

Сільське господарство потребує розвитку

Про це він заявив на урочистостях з нагоди професійного свята аграріїв, передає прес-служба глави держави.

«Поряд із зміцненням фермерства і великотоварного приватного виробництва необхідно зробити все необхідне для розвитку нового кооперативного руху на селі. Він повинен стати важливим фундаментом структурної перебудови сільського господарства», – сказав глава держави.

На думку президента, розвиток кооперації дозволить підвищити прибутковість виробництва, зміцнити бюджет і можливості кожної сім’ї на селі.

Янукович також звернув увагу на необхідність розбудови ефективної інфраструктури аграрного ринку. Мова йде, насамперед, про розвиток транспортної та логістичної бази, організації роздрібної мережі продажу виробниками своєї продовольчої продукції.

За словами глави держави, Україна також має значні перспективи з розвитку органічного сільського господарства. Він зазначив, що сьогодні понад 100 сільгосппідприємств дотримуються принципів органічного господарювання та сертифіковані за чинним міжнародним стандартам.

«Світовий ринок споживання продуктів цієї галузі має стійку тенденцію до зростання», – зазначив Янукович.

Джерело НБН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.