Новини України. 2 листопада. Президент України Віктор Янукович заявляє, що влада не збирається скорочувати пільги нікому з незахищених верств населення.

Засідання Кабміну відбулося на підвищених тонах

Про це він сказав на розширеному засіданні Кабміну в середу.

«Треба людям роз’яснювати, що ми не збираємося ніякі пільги скорочувати, ми будемо їх тільки вдосконалювати. Ми ставимо за мету підняти рівень захисту незахищених верств населення», – заявив Янукович.

«Я вчора задаю питання Тігіпко: ми знизили хоч на відсоток пільги чорнобильцям або афганцям? Він каже: «Ні, ми підняли рівень», – розповів він.

«І на 2012 рік на скільки передбачено підвищення?», – запитав Янукович у прем’єра Миколи Азарова. На це Азаров відповів: «На 25%».

«На 25%! Скажіть, якщо ми щорічно будемо на 25% піднімати рівень захисту незахищених верств населення, це нормальний буде підхід, чи ні? На скільки у нас зростають доходи бюджету, Микола Янович?», – знову запитав Янукович.

«На 12%», – відповів прем’єр.

«На 12%, а на 25% ми піднімаємо рівень захисту. Це нормальний підхід?», – додав Янукович.

При цьому Президент попросив Кабмін «говорити людям правду».

«Ми повинні говорити правду людям, що в минулі роки була прийнята величезна кількість популістських законів. Ми це з вами знаємо, чи ні, Микола Янович?», – запитав Янукович, підвищивши голос.

«Ми знаємо авторів цих законів? Що ж ви мовчите, нам же треба говорити правду! Прийняли закони, а для того, щоб їх виконати, потрібно мати 5 бюджетів. А де ці 5 бюджетів взяти?», – обурився він.

Як стало відомо, завтра відбудеться велика акція протесту, до якої, крім чорнобильців, приєднаються ще й афганці.

Джерело Цензор.НЕТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.