Новини політики. 18 листопада. Міністерство охорони здоров’я готове надати допомогу в обстеженні екс-прем’єра Юлії Тимошенко за межами СІЗО, якщо буде відповідне рішення Апеляційного суду Києва.

Аніщенко готовий обіцяти Тимошенко нормальне обстеження

Про це у Верховній Раді під час години запитань до уряду сказав міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко.

За його словами, досі такого рішення немає. Міністр запевнив, що МОЗ не виконує політичні замовлення, а кого і коли слід допускати до Тимошенко — вирішує пенітенціарна система. Аніщенко запевнив, що екс-прем’єр отримує лікування, на що “бютівці” почали кричати: “Що ви брешете”.

Адвокат Тимошенко “бютівець” Сергій Власенко поцікавився у міністра, чому комісія охорони здоров’я не обстежила Тимошенко за межами СІЗО і не зробила МРТ. Він наголосив, що екс-прем’єр вже 14 днів не може ходити, а по 4-5 годин тривають слідчі дії у камері.

“У мене до вас є запитання, чи дозволили б ви слідчим допитувати вашу дружину, якби вона 2 тижні не вставала з ліжка?”, – наголосив адвокат.

На що Аніщенко сказав, що комісія МОЗ оглянула Тимошенко, провела обстеження, яке можливе в рамках СІЗО і рекомендувало провести МРТ. На це Власенко сказав, що такої рекомендації не було і попросив надати обґрунтовану відповідь, чому це не не було зроблено і коли це питання буде вирішено.

Керівник МОЗ запевнив депутатів, що лікарі, які оглядали Тимошенко, є фаховими і виконують клятву Гіппократа.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.