Новини політики. 25 листопада. Гриценко впевнений, що якби виборче законодавство не було змінено, то опозиція отримала б переважну більшість голосів.

Анатолій Гриценко хоче, щоб опозиція висунула одного кандидата

Якби закон про вибори не змінили, влада президента України Віктора Януковича завершилася б через рік. Про це заявив лідер партії Громадянська позиція, народний депутат від НУНС Анатолій Гриценко на круглому столі, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

Як повідомляє прес-служба партії, Гриценко заявив, що новий закон про вибори – це перемога влади. “Цей закон написаний Януковичем, для Януковича і без опозиції. Цей закон написаний проти опозиції, проти поновлення Верховної Ради”, – заявив Гриценко.

На думку політика, слова лідера Фронту змін Арсенія Яценюка про новий виборчий закон законі як про перемогу опозиції, можна охарактеризувати виразом “Ми зазнали чергову перемогу”.

Гриценко впевнений, що якби виборче законодавство не було змінено, то за нинішньої тенденції стрімкого падіння рейтингу влади опозиція отримала б переважну більшість голосів у наступному парламенті.

“Можна сперечатися, скільки мандатів отримала б влада: 10%, 15%. Але нехай навіть 30%, тоді 70% було б в опозиції. Опозиція могла б долати будь-яке вето президента, не приймати лобістські закони. На цьому влада Януковича була б завершена . Ось що ми втратили завдяки голосуванню Фронту Змін, Батьківщини, ПРП та інших “, – пояснив Гриценко.

Він також нагадав, що напередодні голосування Комітет опору диктатурі прийняв рішення – не голосувати за цей закон і навіть покинути сесійну залу.

“У день голосування я розмовляв з Кожем’якіним, до того – з Турчиновим. Вони запевняли, що за жодних умов не голосуватимуть за цей закон. Я б зрозумів такий “поклик душі”, якщо б були вирішені ключові питання для людей. Хоча б для двох людей – Тимошенко і Луценка, які незаконно залишаються за гратами “, – сказав Гриценко.

Гриценко закликав провести чітку лінію між владою і опозицією. “Це не лінія ворожості, бо ворогів вбивають. Це лінія відповідальності”, – зазначив він.

“Я думаю, настав час зривати маски. Досить гратися. Тому що під маскою вовка від опозиції йдуть зайчики, кролі, вівці, а по суті своїй – тушканчики. Тушканчики, які потім “тушками” зміцнять владу Януковича“, – заявив лідер Громадянської позиції .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.