Новини технологій. 23 листопада. Корпорація Microsoft випустить адаптовану версію безконтактного контролера Kinect, що підтримує операційну систему Windows.

Ентузіасти придумали десятки нових способів використання апарату

Про це йдеться в офіційному блозі. Периферія, призначена для ігрової консолі Xbox 360, дозволить взаємодіяти з ПК за допомогою рухів рук.

З моменту випуску Kinect в листопаді минулого року ентузіасти придумали десятки нових способів використання апарату – наприклад, навчили контролер керувати браузером або перетворили його в 3D-сенсор для роботів. Тим не менш, експерименти сторонніх розробників проводилися на моделі Kinect для геймерів, які повинні знаходитися в декількох метрах від апарату.

У випадку з Windows-версією Microsoft пообіцяла оновити прошивку контролера, щоб датчик глибини міг “бачити” об’єкти на відстані від 50 сантиметрів, і вкоротити USB-кабель. У Kinect також з’явиться USB-хаб для підключення до нього сторонніх пристроїв.

Раніше Microsoft опублікувала відеоролик, що показує способи застосування пристрою на “великих” комп’ютерах – на ньому були показані люди, які грають на музичних інструментах, переміщаючи руки в повітрі, хірург, що перегортає рентгенівські знімки, не торкаючись екрана, і сапер, що дистанційно знешкоджує бомбу.

Microsoft обіцяє випустити Windows-версію контролера до першої половини наступного року, коли стартує комерційна програма Kinect для ПК.

ВІДЕО

За матеріалами Вести.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.