Новини України. 23 листопада. Вчора Янукович пообіцяв, що Тимошенко буде надана медична допомога, а вже сьогодні вранці її терміново обстежили.

Сергій Власенко
Сергій Власенко

Народний депутат Сергій Власенко вважає вчорашню заяву Президента Віктора Януковича свідченням того, що саме він сьогодні вирішить всі питання по екс-прем’єру Юлії Тимошенко. Про це Власенко заявив журналістам, повідомляє  ЛІГАБізнесІнформ.

Власенко підкреслив: “В принципі, вчорашня заява президента абсолютно чітко засвідчила, хто в Україні вирішує всі питання, пов’язані з Тимошенко. Протягом трьох місяців захист, родичі, політична партія вимагали провести медичний огляд Тимошенко, але доти, поки президент публічно не сказав, що це станеться, нічого не було”.

Нагадаємо, вчора Янукович пообіцяв, що Тимошенко найближчим часом буде надана необхідна медична допомога:

“Я зранку цікавився цим питанням, мав розмову і з міністром охорони здоров’я, і з генеральним прокурором, і з міністром внутрішніх справ. Я звернув їх увагу на те, щоб вони стільки, скільки необхідно, приділили увагу цьому питанню і надали всю необхідну медичну допомогу”.

А вже сьогодні вранці міністр охорони здоров’я Олександр Аніщенко повідомив, що екс-прем’єр Тимошенко була обстежена за межами Лук’янівського СІЗО, в одному з медичних установ Києва. Разом з тим, він відмовився уточнити, про яку установу йдеться і як медики оцінюють стан здоров’я Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.