Новини України. 18 листопада. Владу і опозицію чекає велика сенсація на виборах 2012 року, переконаний експерт.

Партіям доведеться рахуватися одна з одною

Партії регіонів доведеться домовлятися з новими політиками в наступному скликанні парламенту. Про це заявив Сергій Крижанівський, політолог, голова всеукраїнського громадського об’єднання За народ України, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

“На виборах 2012 року буде велика сенсація як для влади, так і для опозиції. Я маю на увазі результати на виборах. Буде фактично переформатована Верховна Рада – 50% народних депутатів будуть нові, це політики, які представлять парламент”, – підкреслив Крижанівський.

За його словами, пропорційно-мажоритарна система дасть можливість політичним партіям, які зараз не предствлені ​​в парламенті, мати своїх представників в Раді.

“Тим самим будуть створені фракції великих партій і фракції, до яких увійдуть представники більше 15 партій, які раніше не були представлені в парламенті. Це змінить формат роботи Верховної Ради“, – зазначив політолог.

“Я хочу констатувати, що більшість у Раді 2012 року буде створено спільно з Партією регіонів. Опозиція на майбутніх виборах не зможе створити більшість – вона розрізнені. Більшість опозиційних партій не має своєї ідеології, а проводять свою діяльність на основі популістких гасел. Партії влади доведеться домовлятися з новими політиками, рахуватися з їх думкою в зв’язку з тим, що на політичну арену вийдуть політичні партії з ідеологічною складовою”, – прогнозує Крижанівський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.