Новини України. 11 листопада. Чинний режим доводить екс-прем’єра України Юлію Тимошенко до стану, в якому вона не захоче вести публічне життя, переконана дочка політика Євгенія Карр.

Евгенія не боїться висловлювати свою думку про те, як поводяться з її матір'ю

“Те, як вона тримається, і її моральний стан – це доказ того, що вона дійсно дуже сильна людина. Вона лідер. У неї є своя мета, якої вона віддана навіть зараз. Це її підтримує”, – сказала Карр.

За словами дочки екс-прем’єра, влада хоче довести Тимошенко “до такого стану, щоб їй вже нічого не хотілося – ні брати участь у виборах, ні в політиці, ні в громадській діяльності”.

“Але це все робиться дарма, оскільки я впевнена, такого ніколи не буде”, – підкреслила Карр.
Вона також висловила стурбованість серйозними проблемами зі здоров’ям матері.

“Ми, сім’я, переживаємо за її життя. Ми будемо домагатися проведення терапії, огляду мануального терапевта”, – сказала дочка Тимошенко.

Карр також повідомила, що якщо стан здоров’я екс-прем’єра найближчим часом не покращиться, то захист звернеться в міжнародні організації, до захисників прав людини, “установ, які одночасно займаються і медичним, і правовим захистом”.

Також дочка Тимошенко не виключає, що їх можуть не допустити у СІЗО, як не допустили членів Моніторингового комітету ПАРЄ.

“Тому будемо робити все можливе, щоб не допустити погіршення її стану”, – запевнила Карр.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.