Новини України. 29 листопада. Заступник голови фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що влада не повинна відчувати своєї відповідальності за смерть учасника акції протесту в Донецьку.

Вадим Колесніченко, регіонал
Колесніченко: влада не повинна відчувати своєї відповідальності за смерть протестувальника

Він заявив, що під час подібних акцій висуваються нелогічні вимоги, а самі вони скеровуються політиками, що раніше втратили владу.

“До цієї смерті нинішня влада має дуже опосередковане відношення”, – заявив Колесніченко.

Акції протесту – це лише мобілізаційна перевірка тих, хто має працювати постійно на акціях протесту лише заради захоплення влади”, – переконаний він.

“Ці акції скеровуються з одного місця – ті ж самі політичні сили, які не можуть жити без влади. А інструментарій вони мають той самий”, – стверджує “регіонал”.

“Жодних революцій у країні не буде. Ніхто не дасть із вилами чи з кийками захоплювати владу”, – додав Колесніченко.

Як відомо, у неділю ввечері у Донецьку помер один із учасників акції протесту чорнобильців проти скорочення їм виплат. Це сталося під час згортання одного з наметів під Пенсійним фондом Донецької області, де протестували чорнобильці.

У понеділок, 28 листопада, у Донецьку сотні мітингувальників-пенсіонерів, які назвали себе членами спілки ошуканих вкладників, прийшли до будівлі Донецької обладміністрації з вилами та лопатами і вибили двері.

Вони вимагали зниження комунальних тарифів та дотримання прав пільговиків, зокрема, “дітей війни” і чорнобильців.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.