Новини технологій. 17 листопада. Соціальна мережа “ВКонтакте” зобов’яже користувачів, особисті сторінки яких були зламані, пройти тест на знання основ безпеки в інтернеті.

ВКонтакте
Вконтакте перевірятиме користувачів

Проходження тесту стане обов’язковою умовою для отримання доступу до сторінки. Тест складатиметься з чотирьох питань: “Як найкраще захистити свою сторінку?”, “Що робити, якщо Ви випадково перейшли за підозрілим посиланням?” і так далі. Кожне питання передбачає три варіанти відповіді, правильним з яких є тільки один.

Якщо користувач дасть невірну відповідь, йому нададуть коротку довідку про те, що слід робити в даній ситуації.

За даними “ВКонтакте”, більше 90 % зломів відбувається в результаті переходів користувачів по шкідливим посиланнях. Шахраї часто створюють веб-сторінки, які імітують сторінки “ВКонтакте” і мають схожу адресу (наприклад, vkontakle.ru). Коли користувач вводить на такій сторінці свій логін і пароль, вони потрапляють до зловмисників.

Для відновлення доступу до сторінки користувач повинен звернутися в службу технічної підтримки “ВКонтакте”. Digit.ru з посиланням на адміністрацію соцмережі повідомляє, що за останній тиждень техпідтримка отримала близько 14 тисяч запитів такого роду.

Джерело internetua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.