Новини здоров’я. 4 листопада. Якщо у вас з’явилися симптоми грипу або застуди, не поспішайте приймати жарознижуючі ліки.

Висока температура корисна для здоров'я

Вчені ще раз підтвердили, що температура допомагає боротися імунітету з хворобою.

Певна група лімфоцитів більш ефективно бореться з вірусами і пухлинними клітинами, якщо у людини підвищена температура тіла. У ході експериментів вчені з Інституту дослідження раку в Буффало, США, вводили лабораторним мишам антиген, і спостерігали за активністю Т-лімфоцитів, підвищуючи температуру тіла половини мишей на два градуси Цельсія. В результаті у тварин з підвищеною температурою тіла було відзначено більшу кількість Т-клітин, здатних боротися з інфекцією.

Вчені давно говорять про те, що висока температура – це захисна реакція організму на бактеріальну або вірусну інфекцію. Якщо ви можете терпіти дискомфорт, заподіяна підвищеною температурою, не збивайте її, за умови, що вона не піднімається вище 38,9 градусів Цельсія.

«Досягнувши певного рівня, температура стає небезпечною, може викликати інтоксикацію мозку або судоми, підвищити рівень серцебиття і метаболізму, від чого у людини швидко відбувається зневоднення», – пояснюють учені.

Також, вони не радять терпіти температуру сердечникам і маленьким дітям. Температура вище 39 градусів, яка тримається протягом тривалого часу, говорить про те, що в організмі відбувається щось більш серйозне, ніж звичайна інфекція.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.