Новини світу. 30 листопада. Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова визнали винними у скоєнні теракту 11 квітня.

Коновалова і Ковальова засудили до смертної кари

Обидва засуджені до смертної кари.

Про те, що вирок буде носити обвинувальний характер, стало відомо ще в першій половині дня, коли суд тільки почав озвучувати своє рішення.

Дмитро Коновалов був звинувачений більш ніж в 30 епізодах, серед яких два вибухи у Вітебську, вибух в 2008 році в Мінську і вибух на станції метро «Жовтнева», який стався 11 квітня 2011 року.

Владиславу Ковальову було пред’явлено звинувачення за більш ніж 10 пунктами. В основному, це співучасть у злочинах, а основна його вина полягала в тому, що він не доніс на Коновалова, який готував теракт.

Вищу міру покарання для підсудних зажадав заступник генпрокурора Олексій Стук, який підтримував у справі позицію звинувачення. На його думку, обвинуваченню вдалося повністю довести винність Коновалова і Ковальова в квітневому вибуху в Мінському метро.

У той же час адвокат Владислава Ковальова зажадав виправдати не тільки свого підзахисного, а й Дмитра Коновалова. На його думку, вина Ковальова та Коновалова у скоєнні теракту в столичній підземці доведена не була.

За два дні до винесення вироку до президента з проханням врятувати її сина від вищої міри покарання звернулася мати Ковальова: «Два місяці суд намагався з’ясувати картину злочину. Але спостерігачі і навіть потерпілі не переконані, що слідство розкрило картину злочину. Ми не переконані, що злочин розкрито. Доводи слідства не переконали навіть потерпілих», – заявила вона на прес-конференції.

За матеріалами Ежедневник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.