Новини світу. 6 листопада. Громадські організації створили Народну Раду України, головним завданням якої визначили відсторонення від посади президента Віктора Януковича.

У Києві розпочнеться акція протесту за припинення повноважень Януковича

Як повідомляє прес-служба громадського руху “Спільна справа”, Народна Рада України була створена в суботу в Києві за ініціативи громадської організації воїнів-афганців “Ніхто крім нас”, “Спільної справи” і ще низки союзних громадських об’єднань.

Таке рішення стало наслідком ігнорування Януковичем звернення Форуму громадянського суспільства від 14 жовтня, в якому “Ніхто крім нас” та інші учасники Форуму поставили президента до відома про свою вимогу про негайний розпуск Верховної Ради VI скликання і звернулися до нього із закликом дати офіційну відповідь на питання, чи готовий він, як гарант Конституції, забезпечити право народу на відкликання своїх представників з органів влади.

Народна Рада України також створила Координаційний комітет, завдання якого – прийняття оперативно-тактичних рішень. До комітету увійшли по одному представнику від усіх областей України, міст Києва та Севастополя.

У найближчі дні має бути прийняте рішення про початок Всеукраїнської акції протесту в Києві, метою якої є негайне припинення повноважень президента і Верховної Ради.

Джерело Українська правда 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.