Новини України. 8 листопада. Власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович заявляє про рейдерську атаку на приміщення видавництва в центрі Києва.

На видавництво "А-ба-ба-га-ла-ма-га" здійснено рейдерську атаку

Видавець повідомив, що здійснена рейдерська атака на приміщення де знаходяться Державна академічна чоловіча хорова капела України ім. Ревуцького та видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Разом з тим депутат Київради Олександр Бригинець нагадав, що це не перша спроба захопити приміщення видавництва і капели.

«У капелі ім. Ревуцького давно підозрювали, що руйнування приміщення пов’язано зі спробою однієї з бізнес-структур, яка є власником частини будинку, захопити додаткову частину простору для себе», – заявив Бригинець.

За його словами, капела сподівалася на вирішення проблеми мирним шляхом і звернулася до комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

«Влада не відреагувала на прохання капели. Таким чином, акти та висновки КМДА з обстеження будівлі-пам’ятки капела ім. Ревуцького привели до того, що капелу виселяють», – йдеться в повідомленні прес-служби Бригинця.

Джерело Комментарии 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.