Новини здоров’я. 7 листопада. Як показало нове дослідження, шокова терапія допомагає лікувати важкі випадки еректильної дисфункції, які не піддаються лікуванню іншими засобами.

Шокова терапія допомагає лікувати важкі випадки еректильної дисфункції

Екстракорпоральна хвильова терапія заснована на лікуванні за допомогою звукових хвиль. Цей метод використовують для подрібнення ниркових каменів. Також, відомо, що звукові хвилі покращують кровообіг в серці і прискорюють ріст кровоносних судин. У ході експериментів з пацієнтами, що страждають від еректильної дисфункції, лікарі користувалися звуковими хвилями невисокої інтенсивності для поліпшення кровопостачання статевого члена.

У дослідженні взяли участь 29 чоловіків у віці близько 61 року з важкими випадками еректильної дисфункції. Пацієнти пройшли 12 сеансів терапії протягом дев’яти тижнів. В ході кожного трихвилинного сеансу їх орган піддавався 300 ударів звукових хвиль в п’яти різних точках.

Через два місяці після закінчення лікування пацієнтів опитали для оцінки їх сексуальної функції, і в результаті виявилось, що у всіх учасників намітилися поліпшення, а 10 з них повернулися до нормального статевого життя. Вчені залишилися задоволені успіхом своєї роботи, однак наполягають на проведенні масштабніших експериментів, перш ніж шокову терапію можна буде застосовувати до всіх хворих з важким ступенем порушень ерекції.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.