Новини світу. 2 листопада. Відео. У Німеччині піднявся в повітря легкий апарат з 16 гвинтами.

"Мультикоптер"

Творець і перший пілот квадрокоптера Томас Зенкель.

Один з напрямків розвитку гвинтокрилих машин – квадрокоптери, легкі металеві або пластикові конструкції квадратної форми з пропелерами по кутах. Зазвичай вони здатні нести лише невелике навантаження і виконувати тільки розвідувальні функції.

Пристрій, випробуваний німецькою компанією e-volo, є повноцінним засобом пересування по повітрю для однієї людини. Він об’єднує чотири квадрокоптери, встановлених на цілісний каркас, в центрі якого знаходиться місце пілота. Управляється апарат бездротовим штурвалом, а м’якість посадки забезпечується пружним кулястим елементом в центральній частині і чотирма гнучкими “ногами” по краях.

Гвинти працюють на електроенергії, яка запасається в акумуляторах і передається до електромоторів. Загальна вага машини з урахуванням батарей (але без пілота) – 80 кг. Розробники не уточнюють технічних характеристик електродвигуна, але кажуть, що година польоту “з’їсть” електрики на 6 євро.

Поки “мультікоптер” здатний літати протягом 10-30 хвилин. Перший тестовий політ під управлінням людини, що відбувся наприкінці жовтня, проходив на висоті близько двох метрів і тривав півтори хвилини.

ВІДЕО

За матеріалами компьюлента

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.