Новини України. 1 листопада. Верховна Рада України прийняла проект, ініційований народним депутатом, головою фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим про святкування 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації “Молода гвардія”.

Єфремов запропонував святкувати 70-річницю підпільної організації "Молода Гвардія"

За відповідний проект постанови проголосували 248 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Проект передбачає підготовку та святкування на державному рівні 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації “Молода гвардія”. Для цього пропонується ряд заходів, зазначених у проекті постанови.

Серед них, забезпечення видання збірника документальних нарисів “Вогонь пам’яті” та перевидання роману Фадєєва “Молода гвардія”; створення документального фільму, присвяченого 70-річчю з дня створення підпільної молодіжної організації “Молода гвардія”; організація демонстрації фільму “Молода гвардія” на каналах мовлення і в мережі кінотеатрів.

70-річчя з дня створення підпільної організації “Молода гвардія” буде відзначатися 28 вересня 2012.

Верховна Рада ухвалила відповідний проект постанови, виключивши з нього пункт 7 “Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму”.

Джерело РБК 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.