Новини політики. 8 листопада. Очолювати Кабмін має людина, яка об’єднує Президента з країною, а не роз’єднує.

Януковичу не слід висувати Азарова на передову - Безсмертний

Таку думку Роман Безсмертний висловив в інтерв’ю газеті «Столичні новини», повідомляє Цензор.НЕТ.

За словами політика, в Україні, на жаль, не можуть обрати 11 осіб, здатних виграти чемпіонат Європи з футболу, і 20 осіб для роботи в уряді. Він переконаний, що на сьогоднішній день існує реальна проблема зібрати людей, здатних вирішити поставлені перед ними завдання.

«І ця проблема існує не тільки на рівні Кабміну. В уряді вона починається і опускається вниз по всій владній вертикалі», – заявив політик.

Безсмертний розповів: коли Віктор Ющенко в останній день свого президентства поцікавився, що порекомендувати Віктору Януковичу, він відповів – призначити Миколу Азарова міністром фінансів.

«Проте, він став прем’єр-міністром. Я поважаю Азарова як фахівця, але вважаю, що Президенту Януковичу не слід висувати Миколу Яновича на передову. Це його велика помилка. На моє переконання, очолювати Кабмін має людина, яка об’єднує Президента з країною, а не роз’єднує їх», – зазначив політик.

Він упевнений, людей, які паразитують на темі розколу, треба відмежувати від політики та процесу прийняття рішень, оскільки вони ніколи не будуть працювати заради інтересів громадян.

«Їхнє завдання – приховувати свою професійну непридатність за темами мови, історії і т.п.», – вважає Безсмертний.

Разом з тим, політик зазначив, що не бачить протистояння Сходу і Заходу України. За його словами, і у львів’янина, і у луганчанина однакові проблеми, які в першу чергу стосуються рівня та якості їх життя.

«Міфічні проблеми протистояння розвивають тільки політики, які стверджують: «Люди, у вас немає житла тому, що ви говорите іншою мовою» або «Ваші діти не мають можливості ходити до школи через ваш невірний геополітичний вибір» тощо. Це елементарний паразитизм політичного істеблішменту на проблемах громадян.

Для українців мусована «проблема розколу Сходу і Заходу» знаходиться на передостанньому місці. Тому якщо і є якесь протистояння, то це протистояння політиків, а не простих громадян», – підкреслив Безсмертний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.