Новини України. 12 листопада. Українські вчителі скаржаться на те, що їх на 3-4 дні відправляють у неоплачувані відпустки за свій рахунок.

 

Вчителі йдуть у змушені відпустки

«Пояснюють це тим, що подорожчали енергоносії, а грошей в бюджеті не вистачає. У підсумку я недоотримала за 10 днів «добровільних» відгулів 800 гривень зарплати», – каже вчителька з Полтави.

На форумах вчителя пишуть про те, що такі випадки були і в Криму, і в Миколаївській, Запорізькій, Тернопільській, Донецькій областях.

«У Полтаві дійсно є проблеми з енергоносіями – їх вартість виросла майже на 50%. Так, ми економимо, для цього додали один тиждень канікул. Але ніхто не відправляє людей у відпустку за свій рахунок насильно», – пояснила заступник начальника Полтавського міськуправління освіти Наталя Дорохова.

Вчителі стверджують, що заяви вимагають писати під тиском. У Міносвіти говорять, що змушувати писати заяви на неоплачувану відпустку – незаконно і на такі випадки буде жорстка реакція.

«До нас подібні сигнали не надходили. Будуть конкретні факти – будемо реагувати. Були випадки невиплати зарплати в Чернігівській області. Ми звернулися до Мінфіну і прем’єр-міністру, і були знайдені кошти для погашення заборгованості», – сказав нам міністр освіти Дмитро Табачник.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.